* DevPlatform * Genel Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zirve100 Site ekle
site ekle tatil uçak bileti altýn fiyatlarý otobüs bileti

Niqo0
Niqo0
Administrator

Ruh Hali : Gamemaster V1 Cfg-muhteşem-inanamayacaksınız.  Olgun10
Rep Puanı : 413
Rep Gücü : 0

Gamemaster V1 Cfg-muhteşem-inanamayacaksınız.  Empty Gamemaster V1 Cfg-muhteşem-inanamayacaksınız.

Cuma Mart 11, 2011 5:25 am
Cfg Yi Size Uzun Uzun Anlatmıycam Ama Size sunu Söyliycem.

Memnun Kalıcanıza Kefilim .

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Cfg iddaa ediyorum ; Aim hack kadar güçlü ve eşi benzeri olmayan ayarlar var.

İnanın Bir Cfg İçin bu kadar emek verilmemistir.

Kaç Gündür Kodlanmakla ugrasılan bu Cfg ; Bugün benim tam yemin ediyorum 3-4 saatimi aldı. Ufak hatalara kadar düzenlemeler yaptım.

Cfg'yi yükleyenler eminim "aa öyle farklı komut falan yok" diyecekler; Amacımız bu komutlara en iyi değeri vermekti ve buda oldu.

1 Komut İçin 100Lerce Değer bile verdim en iyisi bulmak amacıyla.

Sens , volume ayarlarını ise ortalama kullanım sıklıklarına göre düzenledim

# - # Aim Oranı tavanlarda ; çok yüksek. İlk defa bu kadar kesin konusuyorum! HS Atmaktan basınız dönebilir.. Bunny komutları eklendi alias olmadan.

# - # Alias komutu en fazla 1-2 tane. İşe yarayan komutlar. Kim demis alias ; sxe geçmez diye, silah ve yürüme sesleri bunu gösteriyor zaten ince ve zarif.

# - # Onlarca kez kontrol ettim , Tekrar komut en fazla 1-2 tane.

# - # Cfg ' yi fazla uzatmadan şöyle tanımlayayım ; En iyi ayarlar ve öz komutlar.

Denersen Birşey Kaybetmessin fakat denemessen Cok Şey Kaybedersin

G.Master Cfg Yapım ekibi ! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]