* DevPlatform * Genel Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zirve100 Site ekle
site ekle tatil uçak bileti altýn fiyatlarý otobüs bileti

Niqo0
Niqo0
Administrator

Ruh Hali : 67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ Olgun10
Rep Puanı : 413
Rep Gücü : 0

67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ Empty 67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ

Paz Mart 06, 2011 6:50 am
ÖNCELİKLE ARKADAŞLAR BU PAYLAŞIMIN DEĞERİNİ BİLİN SIRF SİZİN İÇİN BÜTÜN GÜN ÇİN SİTELERİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİM.

NOT : OYUNLARIN ÇOĞU ÇİNCEDİR

BİR YORUM YAZMANIZ SİZİN İÇİN 10sn BİLE SÜRMEYECEK

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İNDİR

1. Alternatif : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ... at uploaded.to - Free File Hosting[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Free Image Hosting[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Free Music Hosting[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Free Video Hosting[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ...

2. Alternatif : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3. Alternatif : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4. Alternatif : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aliosmanonel
aliosmanonel
Üye
Üye
Rep Puanı : 0

67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ Empty Geri: 67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ

C.tesi Nis. 14, 2012 9:55 pm
merhabalar linkleri koymuşsunuz bir dfe görmek için uyelik demişsiniz ama ne uyeliğinizden bişi anladım nede koyduğunuz linklerden..

kısacası buraya kayıt için ayırdığım zamana daha kaliteli sitelerde işimi görebilirmişim yazık..

admin kaydımı en son noktasına kadar kaldırılmasını istiyorum...

yazıklar olsun yanlış bilgi barındıranlara...
igleoo
igleoo
Üye
Üye

67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ Empty Geri: 67 Tane Java Oyun - 320x480 - TAM EKRAN - DOKUNMATİK - YENİ

Perş. Mayıs 10, 2012 8:29 pm
aliosmanonel demiş ki:merhabalar linkleri koymuşsunuz bir dfe görmek için uyelik demişsiniz ama ne uyeliğinizden bişi anladım nede koyduğunuz linklerden..

kısacası buraya kayıt için ayırdığım zamana daha kaliteli sitelerde işimi görebilirmişim yazık..

admin kaydımı en son noktasına kadar kaldırılmasını istiyorum...

yazıklar olsun yanlış bilgi barındıranlara...

Katılıyorum buradaki mesaja kaldırın şu paylaşımı vede üyeliğimi yazıklar olsun böyle insanlara neden belirtilmiyor çince zart zurt diye
berfin343434
berfin343434
Üye
Üye

Cuma Eyl. 21, 2012 7:06 am
lik bozuk
Similar topics